Zostań milionerem! Takie pieniądze możesz odebrać jeszcze dziś w Pradze

17. sierpnia w czeskich kinach miał premierę film fabularny ONEMANSHOW: The Movie. Podczas premierowego weekendu w czeskich kinach film obejrzało 290 000 widzów. „Tak wiele osób nie przyszło na żaden czeski film w ciągu pierwszych czterech dni projekcji. Poprzednim czeskim rekordzistą frekwencji był Anděl Páně 2 (“Anioł Pański 2”), który w ciągu czterech dni od premiery obejrzało 188 000 widzów. W tym samym przedziale czasowym 177 000 widzów obejrzało Kobiety w biegu i 173 000 widzów Wyszehrad – powiedział Lukáš Vedral dla Bontonfilm. Jedynym filmem w ogóle, który w weekend premierowy miał większe zainteresowanie publiczności, był spektakl Avengers: The Endgame, który przez pierwsze cztery dni obejrzało 344 000 widzów.
 
Kazma Kazmitch to pseudonim artystyczny Kamila Bartoška, czeskiego ​​prezentera i producenta programu ONE MAN SHOW emitowanego przez telewizję internetową Stream.cz należącą do firmy Seznam.cz. Wcześniej Kazma pracował w komercyjnej stacji radiowej Fajn radio. W ONE MAN SHOW Kazma próbuje żartować ze znanych osobistości, instytucji czy programów. Niektóre odcinki i filmy można określić jako “wirusowe”, linki do nich są szeroko rozpowszechniane przez samych widzów, przede wszystkim za pośrednictwem sieci społecznościowych. Do jego najchętniej oglądanych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń należy udział fałszywego aktora Jima Carreya w Czech Lions w 2015 roku, czy spotkanie z Justinem Bieberem w 2016 roku.
 
Dlaczego o nim piszę?

Kazma już nie pierwszy raz szokował obywateli Czech bezprecedensowym wyzwaniem. W swoim nowym filmie ONEMANSHOW: The Movie, który obecnie można oglądać w kinach w całych Czechach, ukrył kod. Ten, kto kod odgadnie, otrzyma 1 000 000 dolarów, które przechowywane są w specjalnym sejfie w centrum wystawowym w Pradze, pilnowanym przez uzbrojoną ochronę. Każdy, kto zakupi bilet do kina, otrzyma wraz z nim specjalną kartę, zezwalającą na otwarcie sejfu. Wśród tych kart znajduje się tylko jedna, która otwiera sejf bez podania kodu. W przypadku, że dana karta nie otworzy automatycznie sejfu, istnieje jeszcze dodatkowa możliwość otwarcia go poprzez odgadnięcie i wpisanie specjalnego kodu.

Na swojego właściciela czeka 22 000 000 CZK (ok. 4 000 000 PLN)

1 000 000 dolarów to pieniądze, które naprawdę mogą zmienić życie człowieka. To rekordowa wygrana, której pozazdrościłyby Kaźmie nawet największe reality show na świecie. Tyle pieniędzy może teraz zabrać z kina do domu jeden z widzów filmu Kazmy.

Wszystkie informacje, w tym online kamery internetowe skierowane na sejf w Pradze, można znaleźć na stronie internetowej www.MILIONDOLARU.cz

ONEMANSHOW: The Movie to z pewnością jeden z najbardziej ambitnych projektów Kazmy. Udało mu się przyciągnąć uwagę setek tysięcy widzów, z każdym dniem widzów przybywa, a kina odnotowują rekordową sprzedaż biletów.

Skąd Kazma wziął pieniądze, o tym dowiedzą się tylko widzowie jego filmu.

Pytanie brzmi: Kto spośród widzów filmu Kazmy będzie tym szczęściarzem, który jako pierwszy rozwiąże zagadkę tego filmu i zgarnie fantastyczną nagrodę w wysokości 1 000 000 dolarów? Tego zapewne dowiemy się już niedługo.

ONEMANSHOW: The Movie