Wirtualne Biuro

Wirtualne biuro przeznaczone jest dla wszystkich osób, które nie chcą podawać adresu domowego jako siedziby firmy.  Należą do nich między innymi:

Freelancerzy
Biuro wirtualne jest najpopularniejszym rozwiązaniem dla freelancerów, którzy najczęściej pracują w domu – nie potrzebują więc drogiego biura. Dzięki adresom wirtualnym optymalizują koszty.

Przedsiębiorcy
Przedsiębiorcy realizujący swoją pracę w dużej mierze zdalnie również często korzystają z adresu wirtualnego. Na spotkanie z klientami mogą wynająć udostępnianą przez nas salę konferencyjną.

Małe i średnie agencje
Z wirtualnych biur korzystają również małe i średnie agencje, które pracują głównie przez internet. Adresy wirtualne pozwalają im na znaczne obniżenie kosztów związanych z prowadzeniem firmy.

Osoby pracujące zdalnie
Wirtualne biuro jest przeznaczone dla wszystkich osób, które nie potrzebują lokalu do wykonywania swojej pracy. Jeżeli należysz do takich osób, napisz do nas – zaproponujemy Ci nasz adres wirtualny.

Jakie korzyści otrzymujesz wynajmując Wirtualne Biuro?

Prawdziwy adres pod siedzibę firmy
Posiadamy adres w miejscowości Náchod w Czechach w budynku, w którym znajdują się siedziby różnych innych firm.

Optymalizacja kosztów
Koszt wynajęcia biura wirtualnego to maksymalnie kilkadziesiąt złotych, podczas gdy koszty fizycznych biur często przekraczają kilka tysięcy.

Wsparcie
Zapewniamy pełne wsparcie na różnych płaszczyznach.

Pomoc w rejestracji
Na życzenie klienta pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej oraz spółek, a także doradzamy podczas procesu rejestracji firmy. Więcej o tej ofercie w dziale “Firma w Czechach”

Usługi dodatkowe
Sprawdź, jakie usługi dodatkowe oferujemy dla klientów, którzy zdecydowali się na wirtualne biuro właśnie u nas.