Sala konferencyjna – Coworking

Zapraszamy do skorzystania z naszej sali konferencyjnej przeznaczonej dla maksymalnie 6 osób. Z naszej sali mogą również korzystać pojedyncze osoby poszukujące spokojnego lokum w celu przeczytania i odpowiedzenia na firmową korespondencję, krótką konferencję on-line itp. Oferujemy wynajem na godziny.

Nieodłączną częścią prowadzenia jakiegokolwiek biznesu są spotkania, a my dbamy o to, by były one jak najbardziej komfortowe. Wynajmując salę konferencyjną na godziny, zapewniamy poczęstunek, kawę, herbatę czy wodę – na życzenie klienta.

 

Wynajem: do 60 minutWynajem: od 61 minut do 6 godzinWynajem: powyżej 6 godzin
50 PLN45 PLN / godz.40 PLN / godz.
w cenie internet, woda mineralnaw cenie internet, woda mineralnaw cenie internet, kawa lub herbata
* – podane ceny nie zawierają podatku VAT (21%)

Salę konferencyjną / miejsce do pracy należy rezerwować z wyprzedzeniem. Niestety nie mamy możliwości obsługi bez wcześniejszej rezerwacji i potwierdzenia terminu.

Coworking lub po prostu biuro na godziny to jedno z najlepszych rozwiązań w ostatnim czasie wykorzystywanych najczęściej przez tzw. freelancerów – osoby wykonujące wolny zawód. Oferujemy dostęp do szybkiego i stabilnego łącza internetu oraz osobne biurko. Wynajmując nasze biuro nie musisz się o nic martwić. Internet, prąd, ogrzewanie, woda mineralna, kawa czy sprzątanie biura – wszystko jest już wliczone w cenę wynajmu.

Osobom i firmom zainteresowanym dłuższym wynajmem przygotujemy atrakcyjną ofertę indywidualną. Zapraszamy do kontaktu.