SALA KONFERENCYJNA
Sala konferencyjna jest wyposażona w stół konferencyjny z 8 miejscami siedzącymi (istnieje możliwość dostawienia jeszcze 2-4 dodatkowych miejsc siedzących).

Oferta skierowana jest między innymi do osób, które rozpoczynając działalność chcą ograniczyć generowanie stałych miesięcznych kosztów a potrzebują spokojnego miejsca do pracy na parę godzin lub dni w miesiącu.

Sala konferencyjna idealnie nadaje się na organizację szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych oraz rozmów kwalifikacyjnych.

Na życzenie klientów oferujemy obsługę biurową i cateringową.

W cenie wynajmu sali jest zapewniony dostęp do bezprzewodowego internetu, kawa, herbata i herbatniki.


REZERWACJA:

W celu zarezerwowania sali konferencyjnej należy skontaktować się z nami minimum 48 godzin przed planowanym terminem wynajmu w celu potwierdzenia rezerwacji.

Rezerwacji należy dokonywać pod adresem e-mail: firma@wCzechach.info lub telefonicznie pod numerem telefonu +420 777 899 416.

Sala konferencyjna jest dostępna w godzinach 9:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Istnieje możliwość wynajęcia sali poza określonymi dniami i godzinami po uprzednim uzgodnieniu z pracownikiem naszej firmy.


CENNIK WYNAJMU:

Odpłatność za korzystanie z sali konferencyjnej obowiązuje za każdą rozpoczętą godzinę.

1 godzina - 300 CZK
4 godziny - 1 000 CZK
8 godzin - 2 000 CZK

Wypożyczenie urządzeń i wyposażenia:

Wypożyczenie flipcharta i pisaków – 200 CZK
Blok 20 arkuszy do flipcharta – 100 CZK
Inne - po wcześniejszym uzgodnieniu


Czy wiesz, że ...

* * *
... pomagamy w znalezieniu odpowiedniego miejsca na prowadzenie sklepu, biura bądź produkcji ?

* * *
... przyjmiemy zwroty towarów od Twoich klientów, poinformujemy Cię o tym oraz odeślemy na Twój adres w Polsce, dzięki czemu zmniejszą się Twoje koszta związane z wysylkami ?

* * *
... paczki odbierzemy od Ciebie na terenie Polski, przewieziemy je do Czech i nadamy w tutejszym urzędzie pocztowym, a Twój klient będzie cieszył się jej zawartością już w kilka dni od złożenia zamówienia ?