RACHUNEK BANKOWY
otwarcie i prowadzenie
Oferujemy Państwu pomoc w założeniu rachunku osobistego lub firmowego w banku na terenie Republiki Czeskiej. Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

W celu założenia rachunku bankowego wymagane jest posiadanie adresu korespondencyjnego w Czechach. W związku z tym wymogiem służymy Państwu pomocą i oferujemy wynajem adresu do korespondencji z bankiem na okres minimum jednego roku w atrakcyjnej cenie.
INFORMACJE ORAZ OPŁATY ZWIĄZANE Z RACHUNKIEM BANKOWYM
W celu założenia rachunku bankowego dla osoby fizycznej niezbędne są:

- adres korespondencyjny w Czechach - oferujemy wynajem adresu korespondencyjnego oraz obsługę korespondencji przychodzącej - cena: 150 PLN / rok (płatne z góry za rok)

- skanowanie i przesyłanie korespondencji za pomocą poczty e-mail na życzenie - 1 PLN / korespondencja

- dowód osobisty oraz drugi dokument z fotografią (paszport, prawo jazdy)

Koszt pośrednictwa: 200 PLN / jednorazowo


Wszystkie podane wyżej ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 21% podatek VAT.

UWAGA! Nie ma możliwości założenia rachunku bankowego poprzez internet czy korespondencyjnie. Oferujemy tylko i wyłącznie usługę pomocy w założeniu rachunku bankowego w Czechach podczas osobistej wizyty w Nachodzie.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt


Czy wiesz, że ...

* * *
... pomagamy w znalezieniu odpowiedniego miejsca na prowadzenie sklepu, biura bądź produkcji ?

* * *
... przyjmiemy zwroty towarów od Twoich klientów, poinformujemy Cię o tym oraz odeślemy na Twój adres w Polsce, dzięki czemu zmniejszą się Twoje koszta związane z wysylkami ?

* * *
... paczki odbierzemy od Ciebie na terenie Polski, przewieziemy je do Czech i nadamy w tutejszym urzędzie pocztowym, a Twój klient będzie cieszył się jej zawartością już w kilka dni od złożenia zamówienia ?