KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM
Prowadzenie rachunkowości firmy to z reguły, zwłaszcza dla osób nie zajmujących się tym na co dzień, dość czasochłonny proces. Jeżeli przy swojej działalności nie masz czasu na uczenie się czeskich przepisów czy prowadzenie ksiąg pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z racji wieloletniej już współpracy z firmami w ramach Unii Europejskiej, ale także poza nią posiadamy duże doświadczenia w kwestii podatków i rozliczeń podatkowych związanych z importem, eksportem czy rozliczaniem tranzakcji wewnątrzwspólnotowych.

Aktualne informacje o cenach za obsługę rachunkowości prostej drobnych przedsiębiorców oraz VAT firm zagranicznych udzielamy indywidualnie.

PODRĘCZNIK DO NAUKI
JĘZYKA CZESKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Nie ma Czech bez języka czeskiego. Oferujemy Państwu podręcznik do nauki tego języka przygotowany głównie z myślą o osobach kochających ten kraj, pragnących w nim zamieszkać, studiować czy pracować. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.JĘZYK-CZESKI.info.

Czy wiesz, że ...

* * *
... pomagamy w znalezieniu odpowiedniego miejsca na prowadzenie sklepu, biura bądź produkcji ?

* * *
... przyjmiemy zwroty towarów od Twoich klientów, poinformujemy Cię o tym oraz odeślemy na Twój adres w Polsce, dzięki czemu zmniejszą się Twoje koszta związane z wysylkami ?

* * *
... paczki odbierzemy od Ciebie na terenie Polski, przewieziemy je do Czech i nadamy w tutejszym urzędzie pocztowym, a Twój klient będzie cieszył się jej zawartością już w kilka dni od złożenia zamówienia ?