ZAŁÓŻ FIRMĘ W CZECHACH
Prosty system podatkowy

Przyjazna administracja

Łatwa rejestracja działalności:
- zasada jednego okienka,
- u większości typów działalności brak wymagań i koncesji,
- uproszczona dokumentacja adresu siedziby firmy.

Niskie koszty prowadzenia działalności

Oferujemy Państwu założenie działalności gospodarczej na terenie Republiki Czeskiej. Do założenia działalności będą Państwo potrzebowali:

1. Dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
2. Wypis o niekaralności nie starszy niż 3 miesiące
3. Potwierdzenie o adresie zameldowania
4. Kwotę 1800 PLN z 21% VAT - opłata za pomoc w założeniu działalności (więcej szczegółów w cenniku)

W celu założenia działalności gospodarczej niezbędny jest jednorazowy przyjazd do Nachoda (8 km od Kudowy-Zdroju, 150 km od Wrocławia). Na miejscu zostanie podpisana umowa pomiędzy naszą firmą a Państwem, która umożliwi zarejestrowanie działalności w siedzibie naszej firmy oraz niezbędne pełnomocnictwa do reprezentowania Państwa przed czeskimi urzędami (urząd skarbowy, urząd pocztowy, ZUS, ubezpieczalnia zdrowotna, urząd miejski itp.).

Działalność gospodarcza może być rozpoczęta z dniem jej rejestracji. Numer Identyfikacji Podatkowej jest nadawany w przeciągu 30 dni od dnia założenia działalności. Rejestracja do VAT odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami - więcej informacji udzielamy indywidualnie.

Adres niezbędny do rejestracji działalności, czyli tzw. biuro wirtualne, oferujemy w cenie 620 CZK / miesiąc.

Ponadto oferujemy: uzyskanie tymczasowego pobytu na terenie Republiki Czeskiej, uzyskanie rezydencji podatkowej, prowadzenie księgowości firmy, obsługa firm (sklepy internetowe, korespondencja, transport, przesyłki paczkowe), tłumaczenie tekstów z i na j. czeski, wynajem sali konferencyjnej, rekrutacje pracowników, pośrednictwo w znalezieniu biura, sklepu, hali produkcyjnej czy magazynowej na terenie Czech itp.

Naszym Klientom udostępniamy Panel Klienta, gdzie istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z naszym biurem, złożenie zleceń na dodatkowe usługi, wystawianie faktur swoim klientom i kontrahentom, informowania o aktualnych opłatach itp.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG !!!
W PEŁNI PROFESJONALNA OBSŁUGA PAŃSTWA FIRMY !!!


Czy wiesz, że ...

* * *
... pomagamy w znalezieniu odpowiedniego miejsca na prowadzenie sklepu, biura bądź produkcji ?

* * *
... przyjmiemy zwroty towarów od Twoich klientów, poinformujemy Cię o tym oraz odeślemy na Twój adres w Polsce, dzięki czemu zmniejszą się Twoje koszta związane z wysylkami ?

* * *
... paczki odbierzemy od Ciebie na terenie Polski, przewieziemy je do Czech i nadamy w tutejszym urzędzie pocztowym, a Twój klient będzie cieszył się jej zawartością już w kilka dni od złożenia zamówienia ?